Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Michał

Judo po operacji powrózka nasiennego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał
Witam, Mam 21 lat. Po jakim czasie od operacji mógłbym wrócić do treningów Judo + siłowni? Teraz ćwiczę bardzo ciężko, za tydzień mam operację. Nie odczuwam bólu, ale miałem słabe wyniki nasienia - wtedy dużo imprezowałem i nie wiem czy to nie było powodem słabego stanu. Trochę się boję, ale chciałbym mieć już to za sobą. Poza tym na Judo eksploatuję mięśnie brzucha, a wiem że to także ma wpływ. Wiem, że każdy organizm jest inny, ale jaki termin rekonwalescencji w tym przypadku byłby bezpieczny ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Lekki wysiłek będzie możliwy już po miesiącu, cięższy po około 3 miesiącach. Wszystkie szczegóły należy ustalić z lekarzem prowadzącym, od stanu pooperacyjnego będzie zależeć możliwość podjęcia cięższego wysiłku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michał
To trochę długo :/ A jak poczekam jeszcze z operacją, mój stan nasienia wróci do normalnego stanu ? czy później będzie mi groziła niepłodność ? Jak Pan radzi lepiej teraz zrobić, czy jeszcze poczekać póki mnie nic nie boli, mam 55 % nieruchliwych plemników

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba operować od razu. Czekanie spowoduje tylko pogorszenie stanu nasienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michał
a teoretycznie po miesiącu mógłbym wrócić do treningów ? denerwuje się również tym,że jestem uczulony od atropiny i nie wiem co będzie z narkozą ?mam iść w środe na przyjęcie do szpitala, jednak nie napisano na którą godzinę- może to głupie pytanie,ale o której się zgłosić? rano czy popołudniu ? Dziękuję i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
A teoretycznie po miesiącu mógłbym wrócić do treningów ? - tak denerwuje się również tym,że jestem uczulony od atropiny i nie wiem co będzie z narkozą ? - o tym fakcie trzeba poinformować anestezjologa, są leki zastępcze, które na pewno nie wywołają alergii o której się zgłosić? - najlepiej między 8 a 9, rano

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michał
Dziękuję. Mam jeszcze jedno pytanie. Po jakim czasie wychodzi się ze szpitala ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rafał
aczy pooperacij guza czy mojamama dlugobedzielerzala wszpitalu iczy bedziemogla jeszcze dzwigacczy rodziccdzieci czy jużnieczy tylko wdomku bedziemogłaschodzicoswoichsiłachczy jak chcesiedowiedzieciczy moja mama bedzierozcinana czytynie woleniebochcebymialamacice imogła jeszcze uprawiacseks czy juzwogullepoperacij jaksiebedzieczuła ijakdługozostaniewszpitaluchceodpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rafał
pojakimczasiewruci mojamamze szpitala chceby zarazwrucila ze szpitalachce by ktosminatopytankomiodpisałzaraz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rafał
pojakimczasiesiewychodzi pooperacijguza ijak długo bedziemojamama lewrzala wszpitalu ijakiczaskiedy wyjdzie zeszpitala bojesieo mameżebymi nie zmarła mamama 74lata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rafal
pojakimczasie mama wyjdzie ze szpitala moja mama bojesieżebyminiezmarłasbo co bedzie zemna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rafal
boje sier o mameżeby mi niezmarłapodczas operacij bo co bedzie wtedy zemn aa ja samniechce zostac bez mamy bojesie pomużcie mi .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.