Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ona

Maść Nitrocard a silne bóle głowy z mroczeniem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ona
Od dwóch dni stosuje maść robioną Nitrocard 2%( na szczelinę odbytu, zapalenie odbytu i żylaka odbytu) i od dwóch dni odczuwam silne bóle głowy z mroczeniem. Ból jest bardzo uciążliwy, osłabia mnie. Czy ma to związek ze stosowaniem maści?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stapler
Tak, oczywiście to typowe powikłanie stosowania tej maści. Proszę zmniejszyć dawkę leku. Jeśli bóle nie ustąpią trzeba w tej sprawie skonsultować się z lekarzem, który zalecił takie leczenie. Być może konieczna będzie modyfikacja leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×