Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Paweł

Zimne i skurczone genitalia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł
Witam , mam taki nietypowy problem . Moje jądra i penis są przez cały dzień skurczone do małych rozmiarów , skóra moszny jest twarda , nie można odróżnić lewego jądra od prawego , wygląda to tak jak w worku mosznowym byłoby jedno jądro.Penis też jest skurczony do rozmiarów dziecka , calość jest zimna.Wieczorem wszystko wraca do normy i do rana gdy się budzę wszystko wygląda tak jak należy. Byłem u lekarza , nie stwierdził on nic. Wstydzę się chodzić na basen itp. u innych czy mróz czy ciepło wszystko jest tak jak ma być. Czy to jakaś niedokrwistość albo jeszcze coś innego. Bardzo bym był wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Może to wynik zaburzonego krążenia związanego z miażdżycą. Należy zgłosić się najpierw do lekarza ogólnego i wykonać podstawowe badania krwi, ekg, ciśnienie tętnicze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Taki stan może też wskazywać na nadmierną reakcję mięśni genitaliów zwłaszcza worka mosznowego. To zaburzenie czynnościowe, które raczej nie da się leczyć. Z wiekiem mięśnie te powinny ulec zwiotczeniu i wtedy wszystko wróci do normy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość riki
mam to samo,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fffhdhd

Z wiekiem.... na emeryturze? Mam34 lata i ni3 polepszylo się...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.