Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ewelina

Ból podbrzusza i krwawienie przy oddawaniu kału

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewelina
Od ponad roku mam problemy z załatwianiem (raz na tydzień)...zaszłam w ciąże w lutym 2009 r,wiec przestałam myśleć o wizycie u lekarza.Urodziłam dziecko w listopadzie 2009r(cesarskie cięcie).Teraz mam taki problem,oddając mocz boli mnie podbrzusze(sprawy ginekologiczne zbadane,wszystko w porządku),oddając nie często kał krwawie z odbytu,do tego w kale znajduje się jakaś maź....Jestem przerażona co to może być za choroba?Czy to coś groźnego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno mi określić co się może dziać bez badania. Dobrze by było skonsultować się w tej sprawie z urologiem i zapewne z chirurgiem najlepiej proktologiem. Bóle w czasie oddawania moczu mogą być związane ze stanem zapalnym układu moczowego. Krwawienie z odbytu w czasie oddawania stolca może być spowodowane żylakami odbytu. Być może konieczne będzie jeszcze wykonanie kolonoskopii celem pogłębienia diagnostyki objawów związanych z jelitem grubym. O wszystkich badaniach zadecydują lekarze po badaniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewelina
Dziękuję serdecznie za odpowiedz....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.