Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Janek

Czy konieczny zabieg? napletek nie schodzi w wzwodzie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janek
Witam, mam 14 lat, długiego penisa i problem... napletek w czasie "stania" nie schodzi do końca i zostaje tylko mała dziurka, ale gdy "leży" napletek bez problemu schodzi, lecz gdy stanie można go ściągnąc do połowy żołędzia tylko siłowo, i tylko do połowy, czy konieczny zabieg???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Niestety wygląda, że masz stulejkę. Jeśli tak leczenie tylko operacyjne. Skonsultuj się z urologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Melvin
Witam mam 16 lat gdy jest w zwodzie to moge sciagnac napletek albo bardzo mnie to boli i gdy dotykam żołędzia to mni boli ale jgdy nie jest w zwodzie to schodzi bez problemowo albo jednak gdy zejdzie to poza zołądz i nie dalej jest odrazu pod zołędziem prosze o pomoc!! Z góry dziekuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno określić czy wszytsko jest w porządku bez badania. Jeśli ściągnięcie napletka z żołedzia nawet w czasie wzwodu powoduje dolegliwości bólowe to może być objaw niepełnej stulejki lub zbyt krótkiego wędzidełka napletka. Radzę w tej sprawie skonsultować się z urologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość error
Też tak mam gdy penis leży to wszystko jest ok,ale gdy stoi to nie moge sciągnoą napletka ale nie boli mnie to z góry dziękuję prosze o szybką odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hemp
jestem zakochany i też to mam i miałem zabieg miesiać temu ,wędzidło wydłużone ale podczas wzwodu ciężko*/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Witam mam problem poniewaz w zwodzie napletek z penisa schodzi mi tak do 2/3 a jak naciagne do rowka za zołedzi to sam wraca dalej tam gdzie byl. W czym moze lezec problem? Dodam ze mam 17 lat. Z gory dzieki i czekam na odp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość :)
Marcin musisz go poprostu wyćwiczyć ćwicz ciągle kup sobie olejek i po tygodniu wszystko będzie git ja miałem stulejke ledwo schodził w spoczynku po 2 tygodniach nawet w zwodzie nie mam problemów schodzi do końca :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jarek
Mam problem ostatnio zauwazyłem ze napletek jest połoczony z żołedziem co mam z tym zrobić ?? onieczna jest operacja czy sam moge sobie z tym poradzic?? mam 17 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stach
Witam, pytanie jest skierowane do specjalisty, prosze o jakas wskazowke, otoz: prawdopodobnie mam stulejke ,wydaje mi sie tak poniewaz penis w stanie spoczynku - skora schodzi elegancko, moge odslonic zoledzia, ale dalej gdy skora schodzi na ok1,5-2cm zauwazam jakbym mial gumka scisnietego czlonka i dalej nic z tego. W zwodzie sprawa prosta - skora schodzi z zoledzia i *wskakuje* pod zoledzia...dalej nie moge nic zrobic, jakby wiecej skory nie bylo, a przeciez jest... Co zrobic? zabieg? cwiczenia? prosze o podopowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartosz
Witam , Mam 11 lat . Gdy byłem mały ( nie pamiętam ile miałem lat 4-5-6) Miałem operacje bo nie mogłem ściągnąć napletka , Ale po operacji znów napletek się nie chce naciągnąć ( nie pamiętam czy od razu po operacji dało się ściągnąć). Pod skórą widzę takie Biało-Żółte coś takiego dziwnego. U góry penisa jest taka dziwna żyła wystająca oraz takie wypukłe. Gdy dotykam orzeszek to to tak boli . Jak ruszam napletkiem (wale) to wychodzi z dołu takie żółte coś na górę i mam takie dziwne uczucie po minucie walenia. Podobno nie można chodzić w obcisłych spodniach , nie kąpać się w ciepłej wodzie itd. Dziś natomiast waliłem i wyleciało coś takiego klejącego co to może być sperma ? Proszę o odpowiedź od lekarza bo mnie to nie pokoi , ponieważ pani od WDŻ powiedziała że jak się nie da ściągnąć napletka to nie można mieć dzieci . Dziękuję liczę na szybką odpowiedz jeżeli jakieś pytanie proszę o kontakt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.