Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Sebastian

Stan podgorączkowy po usunięciu wyrostka robaczkowego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sebastian
Witam, jestem 10 dzien po laparoskopii wyrostka i mam stan podgorączkowy 37,1, 3 dni temu sćiągneli mi szwy, i do tego jestem przeziębiony. I teraz tak, spotkanie z chirurigiem mam w srode, i czy skontaktować się w sprawie tego stanu podgoraczkowego szybciej, czy poczekać do tej srody?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania
37,1 to praktycznie żaden stan podgorączkowy. Pewnie wynika z tego podziębienia a nie operacji. Weź sobie coś na gorączkę i przeziębienie dostępnego w aptece bez recepty. Teraz masz tylko 0,5 stopnia więcej niż norma, poważniejszych leków, antybiotyki na receptę na to lekarz nie da. Po operacjach często dochodzi do różnych infekcji, które objawiają się gorączką, ale taką z prawdziwego zdarzenia, rzędu 38-40 stopni, które leczone są serią antybiotyków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość malgorzata
moja corka jest po wycieciu wyrostka zaczela miec stan podgoraczkowy co mam zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najlepiej jeśli nie ma objawów przeziębienia skonsultować się w tej sprawie z chirurgiem dziecięcym. Temperatura w okolicach 37 st.C raczej nie jest zbytnio niepokojąca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.