Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ???

Skóra przylepiona do żołędzi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ???
Witam mam 13 lat.Od 3 miesięcy nie mam stulejki.Mogę ściągnąć napletek ale pozostaje skóra przylepiona do żołędzi i nie mogę odkryć rowka.Udało mi się troszkę jej odkleić.Co mam zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Nadal ćwiczyć napletek, dobrze go wcześniej nawilżając (np. używając oliwki dziecięcej). Jeśli jednak w przeciągu 2-3 miesięcy nie uda się Ci sprowadzić całkowicie napletka trzeba o tym fakcie poinformować rodziców i udać się do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ???
Tu nie chodzi o napletek(ściąga się b.dobrze) ale o to ze mam do żołędzi przylepioną skórę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Do żołędzia penisa nie może być przylepiona żadna skóra (skóra przylepiająca się to właśnie napletek). Proszę postępować jak napisałem wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotr
Skórę mogę ściągać normalnie tylko że jak staje mi to mnie boli to może być wina tej przylepionej skóry do żołędzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamil
ja mam tez taki problem,pomocy to jest tak (mam 14lat) jak sciagne skorke to z jednej strony jest ok, ale z drugiej cała strona żołedzia jest zrośnieta ze skórą nie moge sciagnac jej bo jak złape ja to skóra na żołedziu się ciągnie-po prostu skóra sie zrosła.Z gory nie gadajcie mi ze mam isc do lekarza, powiedzcie mi jak ja ściągnać w domu itp.PLISSS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość damian
siema ja mam podobny problem :( po sciągnieciu napletka z jednej strony przyrosnieta jest skura wyglada to tak jakby była to żyłka która jest przyrosnieta do napletka . Ma to wływ na bul poniewaz gdzy sciągne napletek z żołedzia w stanie wzwodu jest to przyrosniete i i mnie boli co mam robic prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość art
Samo zejdzie, bo żołędź nawilża to co się przylepio pod wpływem podniecenia coraz bardziej intensywnego. To normalne każdy tak miał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.