Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przecięcie wędzidełka nic nie dało


Gość Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóz poł roku temu miałem podcinane wędzidełko. Ta czynnosc miała pomoc, poniewaz lekarz uwazal ze nie mam stulejki a ja upierałem sie ze mam. Teraz po tym zabiegu jest nadal tak samo. kiedy penis jest w spoczynku napletek gładko do konca schodzi, bez problemów. Jednak keidy jest w zwodze potrafie go sciagnac do podnoza zołedzia jednak dalej nie da rady i ząłędz robi sie czerowny tak jakby puchnął. Robi sie takie zwęzenie pod zołedziem i penis wyglada cos ala klepsydra. Prosze o dopowiedz co z tym zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj go rozciągać, naciągać, itp. jak jest wzwód. Napletek do pewnego stopnia można tak rozciągnąć. Jeżeli nie ma problemu w spoczynku, jedynie przy wzwodzie jest problem to powinno dać się to wyćwiczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy po pięćdziesiątce wykonywane były obrzezania i czy nie ma komplikacji i jaki jest koszt, czy mogę na fundusz zdrowia, prosze tez o adresy klinik gdzie mógł bym się poddać temu zabiegowi na terenie woj wrocławskiego. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ćwiczenia mogę wykonywać aby nie było takiej sytuacji jak napisał autor. Chodzi mi o to jak mój penis jest w zwodzie to napletek zbiera się w rowku, następnie penis dosyć puchnie. Myślę że ujście napletka nie jest wystarczająco szerokie i jak zejdzie to zaciska penisa pod żołędziem. Co z tym robić? Czytałem gdzieś że należy moczyć w wodzie i ściągać wtedy napletek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz jakiś rodzaj stulejki. Właśnie wtedy często napletek nie wraca na swoje miejsce. Bielizna drażni żołędź i pewnie na początku nie było wesoło. Radzę iść do urologa bądź chociaż chirurga (dobrego). Bez tego w Twoim przypadku nic się nie da zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×