Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ula

Kilkudniowy ból z prawej strony brzucha, wyrostek?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ula
Witam, od kilku dni odczuwam promieniujący ból po prawej stronie brzucha mniej wiecej w okolicach jajnika,biodra, od tygodnia odchudzam sie i biore kilka razy dziennie błonnik w proszku, zaznacze ze dzisiaj bylam u ginekologa i na usg nie wyszlo nic torbiele itp,ból jest tak promieniujacy ze odczuwam ból nogi i kolana.Przy ucisnieciu tego miejsca ból na chwile znika ale pozniej wraca troche silniejszy.Czy moze to byc wyrostek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej skonsultować się jeszcze (na wszelki wypadek) z chirurgiem, aby wykluczyć ewentualnie zapalenie wyrostka robaczkowego. Powodem dolegliwości jest zapewne dieta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ula
Naszczęście ból dziś ustał jak narazie jest ok ale gdy znowu mnie rozboli pojde do lekarza:) Dziekuje za odp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Me
Uważam, że powinnaś skonsultować się również z innym lekarzem gin, Czasem jest tak, że jeden ginekolog może cos przeoczyć... A o wyrostek możesz pytać nawet lekarza pierwszego kontaktu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ........
Witam Wiadomo ze mam chory żołądek ale skad mam bóle brzuch po prawej strony bo w nocy dobrze się czułam tylko ja wstałam to mnie bolalo biodro i zaczął bolec brzuch Czy to może byc wyrostek robaczkowy i inne powody Poproszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mariusz
Mam tak że wstałem pewnego razu z łóżka i odczuwam dyskomfort po prawej stronie pod biodrem miejsce jest zaognione jakby byl stal zapalny nie boli mocno ale dokucza do tego mam ból kręgosłupa czyżby wyrostek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.