Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marek

Węzły chłonne tworzące pakiety

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marek
Witam.Czy mozna jakos rozpoznac czy węzły chłonne tworzą pakiety jakos obmacując węzły itp.?Ponieważ mam powiekszone wezly chlonne pachwinowe i wyczuwam tam pare kulek.I nie wiem czy sa to pakiety czy nie a do lekarza zbyt bardzo boje sie isc.Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Węzły chłonne ułożone są w pakiety kiedy leżą obok siebie i tworzą jakby jedną strukturę. Ostateczna ocena należy do lekarza, który będzie miał możliwość zbadania Pana osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość waldi
a co o tym sądzić * Obustronnie na szyi widoczne nie tworzące pakietów węzły chłonne stłuszczałe poinfekcyjne wielkośći do 11 +7 mm Czy to coś poważnego . czy z tego można się wyleczyć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Tak jak napisano są to węzły chłonne powstałe jako następstwo przebytych infekcji zapewne górnych dróg oddechowych. Węzły są zwyrodniałe słuszczeniowe. Takie węzły nie leczy się. One już takie pozostaną jako następstwo przebytych infekcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość natalia28
na wypisie ze szpitala napisali mi* guz/pakiet powiększonych węzłów chłonnych uciskających nadnercze lewe oraz zespół cushinga co mam o tym myśleć czy to coś poważnego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.