Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kunegunda 70000

Ból i świąd przy oddawaniu stolca

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kunegunda 70000
Mam problem jakis czas temu podczas wyrywania włosków z okolic intymnych uszkodziłam sobie odbyt. potem nastąpiło krwawienie a pózniej pojawił sie mała krostka która z czasem urosła. najpierw miałam zaparcia a teraz gdy prowadze zdrowy styl zycia podczas oddawania kału czuje ból i świąd tj ktos by mi pchał cos wielkiego zemnie gdy spojze stolec jest mały

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno mi określić bez badania co się dzieje. Prawdopodobnie doszło do jakiegoś odczyny miejscowego zapalnego, być może to już ropień. Radzę w tej sprawie udać się do chirurga najlepiej proktologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kunegunda 70000
w mojej okolicy nie ma takich specjalistów czy zwyły lekarz da rade zbadać. ten świąd i ból mam od dwóch dni. a dziś poczółam jeszcze ból promieniójacy z odbytu do kości ogonowej . czy trzeba to wycinać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Można oczywiście w tej sprawie udać się do lekarza rodzinnego. On po badaniu zadecyduje o dalszym sposobie postępowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz odbyt choroby zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.