Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Bartek

Gulka na mosznie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartek
Witam. Dwa dni temu zauważyłem na moszynie na zewnątrz niedużą gulke i nie wiem co mam z tym zrobić. Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najlepiej skontaktować się z lekarzem. Trudno cokolwiek pisać bez badania i oglądania. Może to tylko zwykłe miejscowe zapalenie gruczołów łojowych lub potowych lub ich przytkanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartek
Znajduje sie to w dolenj lewej część jądra ale na zewnatrz i po prostu nie wiem co mam z tym zrobic na poczatku myślałem ze to jakiś tzw. (pryszcz) ale to podczas dotyku troche boli. Jest nie duże ale wyczuwalne przypomina poczatkową opuchlizne po ugryzieniu komara.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Pryszcz to właśnie zaczopowanie ze stanem zapalnym gruczołów łojowych skóry. Jeśli to jest to (a prawdopodobnie tak) stan ten powinnien samoistnie ustąpić po 3-4 dniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ......
Prawdopodobnie jest to takie coś co można wyciąć u chirurga może to rosnąć lecz nie musi. Może zniknąć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.