Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Adam

Wydłużenie wędzidełka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adam
Całkiem niedawno, bo 14.01 miałem zabieg wydłużenia wędzidełka napletkowego. Wydaje mi się, że wszystko goi się jak najlepiej ale mam kilka pytań. 1. Przy oddawaniu moczu, na samym początku, czuję jakby takie ukłucie bólu, a potem już nic.. strumień normalnie leci nic nie boli. Z czym to może być związane? 2. Po jakim czasie powinienem dopiero spróbować ściągnąć całą skórę z żołędzia? (o higienę trzeba dbać) 3. Lekarz nic mi nie mówił o wizycie kontrolnej, czy takowa powinna być? 4. Mam 2 szwy samorozpuszczalne.. ile mogą one się wchłaniać? (tak średnio chociaż) z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
1. Przy oddawaniu moczu, na samym początku, czuję jakby takie ukłucie bólu, a potem już nic.. strumień normalnie leci nic nie boli. Z czym to może być związane? - to zapewne objaw przejściowy związany z niewielkim odczynem zapalnym pooperacyjnym 2. Po jakim czasie powinienem dopiero spróbować ściągnąć całą skórę z żołędzia? (o higienę trzeba dbać) - najlepiej po około tygodniu od zabiegu, na początku bardzo delikatnie, nie naciągać zbytnio napletka za żołądź 3. Lekarz nic mi nie mówił o wizycie kontrolnej, czy takowa powinna być? - najczęściej takowa jest po około1-2 tygodni od zabiegu 4. Mam 2 szwy samorozpuszczalne.. ile mogą one się wchłaniać? (tak średnio chociaż) - po około 2-3 tygodniach powinny odpaść

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia, objawy http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.