Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marcelina

Czy zapłacić za usunięcie tatuaża przy zabiegu wyrostka?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcelina
Witam !! Mam bardzo wielki problem . 7.01.2010 roku znalazłam się na sali operacyjnej ponieważ pewien chirurg stwierdził u mnie zapalenie otrzewnej i zapalenie wyrostka robaczkowego . Chwile przed operacją zapytał mnie czy chciałabym usunąc 2cm tatuaż naprawdę bardzo mały to była liteka cienka M ten tatuaż który znajdował się na miejscu cięcia . Zgodziłam się .Powiedział ze bedę musiała dopłacic bo NFZ tego nie refunduje. Przy wypisie po 2 dniach kazał mi 20.01.2010 roku na jego dyruż przywieść 800zł . Nie wiem czy to legalne ze podczas zabiegu zajmował się czymś co dodatkowo przynosi mu dochody. O usunięciu tatuażu nie było mowy w wypisie . I teraz się zastanawiam czy mam zawieść mu te pieniadze bo to duza kwota o której nie zdawalam sobie sprawy i ile to moze kosztowac ? Proszę o pomoc !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Proszę w tej sprawie porozmawiać z tym chirurgiem, któy Panią operował jak on to wszytsko widzi. Może oczywiście Pani poprosić o rachunek za tą usługę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.