Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość grzegorz

Ból kości w pośladkach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grzegorz
Witam. Czym może być spowodowany ból kości w pośladach. Jak nacisne pośladki to jest tam coś (chyba kość), która boli jak dotykam. Zarówno lewy jak i prawy pośladek. Czy to może nowotór? Od kręgosłupa lędźwiowego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Jak nacisne pośladki to jest tam coś (chyba kość), która boli jak dotykam? - to po prostu guzy kości kulszowych, normalna struktura anatomiczna ludzkiego ciała Czy to może nowotór? Od kręgosłupa lędźwiowego? - nie to naturalna część kości miednicy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Być może to jakiś stan zapalny okostnej tych guzów. Proszę w tej sprawie bezpośrednio skontaktować się z lekarzem. Bez badania nie określę co się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mili
mam takie pytanie... podczas siedzenia strasznie mnie boli pupa... wiem ze niejest to ból kosći ogonowej , a mam zgrubienie pomiedzy własnie odbytem a k. ogonowa..... jest ono twarde jak kość.... co to moze być??? proszę o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michał
Właśnie upadlem na pośladek z ok.pół metra ma beton.Niemoglem wstać bardzo mnie boli jak siadam jest czuje ze pośladek jest spuchniety myśle ze jes tmocno zbity co moge zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość SARA
załeży w jakim wieku ale może t być osepooroza trzeba zrobić badanie oczywiście za pieniądze bo na kasę nie zrobicie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iza
Blagam co sie dzieje od kilku miesiecy bola mnie posladki i nie wtedy kiedy np dlugo siedze lecz ciagle nawet kiedy rano wstaje z lozka ,jest to klujacy rwacy boldolnej czesci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.