Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Pablo

Pieczenie przy stosowaniu czopków

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pablo
W kwietniu ub. r. miałem robioną rektoskopię odbytu. Wszystko było w porządku. We wrześniu miałem kolonoskopię - też wszystko w porządku. W ubiegłym tygodniu od lekarza dostałem lek przeciwzapalny w postaci czopków. Po włożeniu czopka odczuwam pieczenie, które po jakimś czasie ustępuje. Czy powinienem się udać do prokotologa? Czy w tym czasie mógł się rozwinąć nowotwór odbytnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stapler
Czy powinienem się udać do prokotologa? - nie trzeba, należałoby w tej sprawie skonsultować się z lekarzem, który zalecił czopki, zmiana leczenia spowoduje na pewno wycofanie się dolegliwości Czy w tym czasie mógł się rozwinąć nowotwór odbytnicy? - w tak krótkim czasie to niemożliwe, kolonoskopię kontrolną można ewentualnie powtórzyć (przy braku jakiejkolwiek patologii za około 5 lat)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stapler
To zapewne reakcja uczuleniowa. Trzeba skonsultować się ponownie z lekarzem, który zalecił takie leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dodano
Zobacz odbyt choroby zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×