Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Śluzowaty stolec po czopkach na ból jądra


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W ubiegłym tygodniu byłem u urologa, ponieważ odczuwałem ból w prawym jądrze i pachwinie. Był to dziwny ból, ponieważ nie był ciągły i znikał np. gdy dotykałem jądra. Nie miałem temperatury i moszna była normalna. Jądro nie było powiększone. Urolog zbadał mnie (USG) i nie stwierdził żadnych zmian. Na wszelki wypadek dostałem biseptol oraz diclofenac w czopkach. I tutaj pojawia się mój problem i pytanie. Wczoraj wziąłem pierwszy raz czopek. Dzisiaj poszedłem do WC, aby oddać stolec. Oddanie stolca było poprzedzone puszczaniem bąków (co dla mnie jest niezwykle rzadkie), ale czułem się tak jakby w jelitach była jakaś ciecz. W dodatku po wypróżnieniu pierwsza część stolca była pokryta tak jakby rozpuszczonym czopkiem - takie coś maziowate, galaretowate i śmierdzące. W dodatku woda w WC była tłusta. Proszę o odp na pytanie czy ta galaretka w kolorze czopka i tłusta woda w muszli może być spowodowana właśnie czopkiem? Poza tym jak włożyłem wczoraj czopek to czułęm dyskomfort oraz lekkie pieczenie. Czy to jest normalne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o odp na pytanie czy ta galaretka w kolorze czopka i tłusta woda w muszli może być spowodowana właśnie czopkiem? - tak to zapewne następstwo stosowanego czopka Poza tym jak włożyłem wczoraj czopek to czułem dyskomfort oraz lekkie pieczenie. Czy to jest normalne? - tak może się dziać, to normalna sytuacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panie doktorze. A czy za każdym włożonym czopkiem tak się bedzie działo? Poza tym jak długo stoję i siedzę to czuję ścisk pomiędzy odbytem a moszną. Lekarz nie stwierdził żylaków powrózka. Panie doktorze czym ten ścisk może być spowodowany jeszcze? Może to być jakiś guz na prostacie? W ubiegłym tygodniu robiłem badania krwi - ok, ob-1, crp-0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy za każdym włożonym czopkiem tak się bedzie działo? - tak Panie doktorze czym ten ścisk może być spowodowany jeszcze? - trudno mi określić co się może dziać bez badania Może to być jakiś guz na prostacie? - jeśli Pan był badany przez odbyt to można takie przypuszczenie łatwo wykluczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×