Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Morfologia i Badanie ogólne moczu..


Gość Beata

Rekomendowane odpowiedzi

Morfologia: EO 0,7 tys/mm^3 (zaznaczone że jest podwyższone) norma: [0,2-0,4] EO% 7,3% norma:[2-4] Badanie Moczu: Kolor: żółty Przezroczystość: klarowny Ciężar właściwy 1020 g/cm^3 pH 6,0 Leukocyty w normie Azotyny nieobecne Białko ujemne Cukier ujemny Ketony nieobecne Urobilinogen w normie Bilurbina nieobecna Erytocyty nieobecne Osad moczu Nabłonki płaskie liczne w preparacie Leukocyty 0-2 w polu widzenia Moczany bezpostaciowe pojedyńcze Bakterie pojedyńcze Proszę o Analizę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co były robione te badania, jakie są dolegliwości, jaki jest stan kliniczny pacjenta? Interpretacją zawsze powinien zająć się lekarz kierujący na badania. Podwyższenie poziomu eozynocytów we kwi (leukocytów kwasochłonnych) może świadczyć np. o alergii, obecności pasożytów, kolagenozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2006 roku przeszlam operacje tyt stwierdzono wowczas nie trzymanie moczu wysilkowe na drugi dzien po operacji znow posikalam sie podciagnieto tasme jeszcze raz wciagnieto mi lechtaczke zaczol sie bollechtaczka przybrala postac buleczki nadal sikalam okazalo sie ze mam nietrzymanie moczu naglace i tak samo bylo przed operacja tylko tyle ze te dolegliwosci przemienily sie w postac leukopakia sromu stwierdzonym wycinkiem bola mnie bezprzerwy okolice ledzwi i nerek mocznik 57 czeste zakazenia drog moczowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×