Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Beata

Morfologia i Badanie ogólne moczu..

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Beata
Morfologia: EO 0,7 tys/mm^3 (zaznaczone że jest podwyższone) norma: [0,2-0,4] EO% 7,3% norma:[2-4] Badanie Moczu: Kolor: żółty Przezroczystość: klarowny Ciężar właściwy 1020 g/cm^3 pH 6,0 Leukocyty w normie Azotyny nieobecne Białko ujemne Cukier ujemny Ketony nieobecne Urobilinogen w normie Bilurbina nieobecna Erytocyty nieobecne Osad moczu Nabłonki płaskie liczne w preparacie Leukocyty 0-2 w polu widzenia Moczany bezpostaciowe pojedyńcze Bakterie pojedyńcze Proszę o Analizę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Nie wiem po co były robione te badania, jakie są dolegliwości, jaki jest stan kliniczny pacjenta? Interpretacją zawsze powinien zająć się lekarz kierujący na badania. Podwyższenie poziomu eozynocytów we kwi (leukocytów kwasochłonnych) może świadczyć np. o alergii, obecności pasożytów, kolagenozie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beata
Badanie były robione ponieważ miewałam częste bóle zarówno żołądka jak i brzucha. W krótkim czasie schudłam oraz straciłam apetyt. (Ciąża wykluczona)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aleksandra
moje badania to kreatynina 70 mocznik 56,6 nablonki plaskie dosc liczne w polu widzenia w lutym przeszlam escherichie coli 10 7 czuje sie zamroczona nie moge jesc boli mnie glowa zimno mi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania
w 2006 roku przeszlam operacje tyt stwierdzono wowczas nie trzymanie moczu wysilkowe na drugi dzien po operacji znow posikalam sie podciagnieto tasme jeszcze raz wciagnieto mi lechtaczke zaczol sie bollechtaczka przybrala postac buleczki nadal sikalam okazalo sie ze mam nietrzymanie moczu naglace i tak samo bylo przed operacja tylko tyle ze te dolegliwosci przemienily sie w postac leukopakia sromu stwierdzonym wycinkiem bola mnie bezprzerwy okolice ledzwi i nerek mocznik 57 czeste zakazenia drog moczowych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.