Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Maciek

Zapalenie jednego jądra?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maciek
Witam.Mam 16 lat.Czy zapalenie jąder może dotyczyc tylko jednego jądra?Poniewaz boli mnie lewe jądro i jest nieco większe.Prosze wstepnie powiedziec co to moze byc jak nie zapalenie jądra.I prosze nie pisac zebym zglosil sie do lekarza bo cholernie sie boje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To może być zapalenie jądra lub najądrza. Wskazuje na to obrzęk i ból. Niestety aby zapobiec powikłaniom trzeba zastosować antybiotykoterapię i stąd konieczność wizyty u urologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maciek
No tak ale ból mi dokuczał jakis tydzien a juz mi nie dokucza.Musze sie zglosic koniecznie do lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Jeśli dolegliwości ustąpiły można podarować sobie wizytę u lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Decyzja należy do Pana. Nie jest konieczna ewidentnie wizyta u lekarza jeśli dolegliwości ustąpiły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kasias
witam, mój tata jakiś czas temu miał zapalenie jądra - dostał dwa antybiotyki, obrzęk moszny i jądra znacznie ustąpiły, ale jądro jest nadal powiększone... lekarz powiedział, że może to długo się wchłaniać, czy to prawda? co można o tym myśleć? boję się, żeby nie było konieczności usunięcia jądra :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kasias
Dodam tylko, ze to jądro już nie boli, a bolało... czyli jedyne, co pozostało z dolegliwości, to powiększone jądro..z góry dziękuję za radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.