Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość MARI

Gastritis chronica, gr.minoris, reg.corporis et antralis. bulbitis chronica, gr.minoris.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MARI
proszę o przetłumaczenie moich wyników badań egds. gastritis chronica, gr.minoris, reg.corporis et antralis. bulbitis chronica, gr.minoris.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
zapalenie przewlekłe błony śluzowej żołądka stopnia małego okolicy trzonu i przedodźwiernikowej zapalenie opuszki dwunastnicy stopnia małego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mari
dziękuje jestem bardzo wdzięczna za przetłumaczenie wyników badań. bardzo bardzo dziekuje. odnośnie mojej diagnozy myśle że nie jest nic poważnego???? wybieram sie do lekarza z wynikami ale moja pani doktor sama na zwolnieniu chorobowym, pujdę dopiero za tydzień. jeszcze raz dziękuje!!!!! bardzo bardzo bardzo pozdrawiam i miłego wieczoru zycze!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
odnośnie mojej diagnozy myśle że nie jest nic poważnego? - diagnoza nie przedstawia nic groźnego, proszę się nie martwić, leczenie farmakologiczne powinno przynieść efekty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Norbert
Cytosteatonecrosis balser partiom haemorrhagica telae adiposae Pęcherzyk zolciowy peri et cholecystitis gangraenosa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.