Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Reflux, odruchy wymiotne nawet na pusty żołądek, nudności


Gość pati,,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie poniewaz od bardzo dawna mecza mnie odruchy wymiotne nawet na pusty żoładek, nudnosci czasami wymiotuje samą śliną. czasami mam ścisk w klatce piersiowej lekarz przypuszcza reflux miałam gastroskopie która nic nie wykazała,nie wiem ale dzien przed gast brałam omeprazol czy to mogło zmylic wynik i dlatego nie pokazało refluxu lekarz kazał jeszcze wykonac manometrie przełyku.Jesli to reflux dlaczego omeprazol nie pomaga? Czy majac nawet słaby reflux mozna miec problem z przybraniem na wadze bo sie martwie ze coezko mi przytyc a jestem bardzo szczupła i ostatnio nawet chudne zamiast tyc.Jesli chodzi o apetyt czasami jest duzy i waga ani drgnie a dodam ze kiedys byłam okraglejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dzien przed gast brałam omeprazol czy to mogło zmylic wynik - tak, w pewnym sensie mogło zafałszować wynik Jesli to reflux dlaczego omeprazol nie pomaga? - czasami w dużym zaawansowaniu refluksu żołądkowo-przełykowego omeprazol nie pomaga Czy majac nawet słaby reflux mozna miec problem z przybraniem na wadze bo sie martwie ze coezko mi przytyc a jestem bardzo szczupła i ostatnio nawet chudne zamiast tyc - tak może mieć to wpływ na odpowiednie utrzymanie masy ciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×