Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość donia

Marskość wątroby a olej lniany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donia
Slyszałam ,że rwewlacyjne dzialanie na rożne choroby ma olej lniany,podobno nawet leczy nowotwory,czy bez żdnych obaw mozna spróbowac kuracji tym olejem i na ile moze byc skuteczna w przypadku początkowej fazie marskosci wątroby?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Nie ma jednoznacznych doniesień medycznych co do jednoznacznych działań zdrowotnych oleju lnianego. Są to tylko jakieś przypuszczenia paramedyczne bez uzasadnienia klinicznego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewa
witam chciałam zapytać pana co oznaczają słowa po łacinie takie jak hepatitis chronica moderata cum lamphadenoplasia portalis ,i czy ta choroba jest grożna ,i czy mozna to jakoś leczyć ,moje objawy to osłabiennie organizmu i dosc czeste wymioty bardzo proszę o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
hepatitis chronica moderata cum lamphadenoplasia portalis - przewlekłe zapalenie wątroby umiarkowanego stopnia z przerostem grudek chłonnych przestrzeni wrotnej Ti jest zapalenie wątroby umiarkowanego stopnia. Wszystko zależy od tego w jakim stopniu funkcjonalnym jest wątroba (jakie są wyniki badań czynnościowych wątroby). Oczywiście są możliwości lecznicze takiego stanu zapalnego wątroby. Trzeba także poznać przyczynę tego zapalenia (badania laboratoryjne specjalistyczne). Leczeniem najlepiej, żeby zajął się hepatolog.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.