Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość danek

Mięsień piszczelowy przedni po złamaniu kości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość danek
Witam, kilka lat temu miałem dość skomplikowane złamanie kości piszczelowej i strzałkowej (kości zostały zespolone operacyjnie za pomocą srub) niestety do tej pory noga złamana różni się od zdrowej szczególnie w mięśniu piszczelowym przednim który to jest znacznie mniejszy, nierówny, a w momencie maksymalne napięcia w ok 1/2 swojej długości pojawia się jak gdyby dziwny guz. Ps. od około roku intensywnie ćwiczę nad nogą ale niestety rezultaty są bardzo małe lub wogóle ich niema */ proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Radziłbym jeszcze w tej sprawie skonsultować się z rehabilitantem. On zapewne poda odpowiedni zestaw ćwiczeń fizycznych mogących doprowadzić ten mięsień do należytej funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość danek
Rozumiem, ale z drugiej strony mam już całkiem sporo ćwiczeń na ten mięsień. Zastanawia mnie jednak ten dziwny guz w środkym odcinku mięśnia ? Czy była by możliwość podesłania panu zdjęcia na maila i pańskiej fachowej oceny ? Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotrek
Czy wyrownal juz pan te miesnie ? tzn. czy ta zlamana juz jest taka sama jak ta druga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.