Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość julka

Wynik badania krwi kobiety 43 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość julka
Bardzo proszę o informacje czy to dobre wyniki jestem kobietą mam 43 lata hematokryt-46,5%, hemoglobina-92%,14,7g%, krwinki czerwone-4830000, krwinki białe-5000, ix-0,95, ob 48 podzielone-69%,kwasochłonne-2%,limfocyty-23%,monocyty-6% diastaza:: s-99u/l, transminazy*aspat-21u/l alat-24u/l ostatnie badanie profilaktycznie* tsh 3generacja 4.70 z góry bardzo dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Stężenie TSH powyżej 3,5 mj/l najczęściej wskazuje na niedoczynność tarczycy. Morfologia, rozmaz krwi, ASPAT, ALAT, diastaza prawidłowa. OB (powinno być poniżej 12) podwyższone - świadczy o istnieniu w organizmie odczynu zapalnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość julka
dzięki za odpowiedz, jestem spokojna o swoje zdrowie.Oczywiście przy tym OB, nie postawiłam ukośnika wynik 4/8 jest prawdziwy.Z tą tarczycą pójdę do internisty , z pewnością coś zaradzi na ten problem. Chcę jeszcze sie dowiedzieć , czy wynik moczu osad- krwinki białe 1-3 w pw, jest ok. dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.