Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dariusz

Czy to jakaś patologia jądra? ból przy wstawianiu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dariusz
Od kilki dni jak wstaje rano z łóżka po kilku llub kilkunastu minutach odczuwam dyskomfort koło jednego jądra. Próbowałem je dotykać, ale ono raczej nie boli. Jak się położę to ból przechodzi. Czy ten przypadek na razie mogę obserwować czy powinienem się udać do lekarza? czy może to być zapalenie? Jeśli mam obserwować, to czy nie będzie to skutkowało np. umartwieniem jądra lub niepłodnością? W tym roku z żoną planujemy dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Czy ten przypadek na razie mogę obserwować czy powinienem się udać do lekarza? - przyczyn tych dolegliwości może być wiele, trudno mi cokolwiek na ten temat napisać bez badania, takie objawy mogą sugerować np. żylaki powrózka nasiennego, aby dokładnie ocenić co się dzieje należałoby w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem czy może to być zapalenie? - raczej nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dariusz
Czy odwleczenie decyzji o ok. 1-1,5 tyg z pójsciem do lekarza może prowadzić do obumarcia jądra lub niepłodności?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.