Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dajana

Żyły na piersiach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dajana
Witam! Przed jednym z okresów na moich piersiach pojawiły się duże widoczne niebieskie żyły. Wówczas myślałam, że to może być ciąża - w końcu podaje się, że to jeden z objawów. Jednak okres przyszedł, następne również, a żyły pozostały. Nie jest to bardzo uciążliwe, jednak chciałabym wiedzieć, czy to jest normalne? Dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Czasami dochodzi do biernego przekrwienia gruczołów sutkowych samoistnego. Czy wszystko jest w porządku - najlepiej w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z ginekologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justyna
Ja eksperte nie jestem, ale też czasem mam żyły na piersiach, także rękach itp. Sczególnie jak jest mi bartdzo gorąco albo się denerwuje czymś, czy U apni tylko na piersiach? Mi po jakimś czasie znikają. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dajana
Ja mam jedynie na piersiach. Z tego co wiem pojawiające się żyłki na rękach, od stresu czy wysiłku, są stanem normalnym. Natomiast nie wiem co z żyłkami na piersiach. One nie znikają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Janka
ostatnio zauwarzylam na moich piersiach bardzo wyrazne zyly boje sie ze to cos zlego a jeszcze odczuwam bol od strony pachy nie jest zbyt silny .Jestem w okresie monopauzy .Co to jest ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ela
Witam mam 16 lat i od jakiegośczasu zauważyłam na moich piersiach czrwono-fioletowe żyłki sąbardzo widoczne. co moze być przyczyną tego? prosze o pomoc. z góry dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.