Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Paweł

Ból oraz guzek nad prawym jądrem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł
Witam Mam 27 lat i od dłuższego czasu odczuwam bóle w prawej części moszny. Badając dotykiem wyczuwam nad prawym jądrem guzek wielkości ok 1 cm, który podczas delikatnego ucisku boli. Od czasu pojawienia się objawów odczuwam dyskomfort podbrzusza. Nie mam problemów podczas współżycia czy oddawania moczu ale ból odczuwany jest w momencie nawet delikatnych piszczot przez partnerkę. Z góry dziekuję za odpowiedź Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej udać się do urologa i zrobić przede wszystkim badanie usg. Może to być jakaś torbiel, stan zapalny lub inna zmiana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartosz
Ja mam guzka o wielkości 3 mm byłem u lekarza to tego niemiałem lekarz mówi że to zapalenie najądrza 2 dni po wizycie u lekarza pokazał się mały guzek boję się ile to jeszcze potrwa boli mnie już 6 dni nawet jak nie dotykam to boli a jak dotknę to jeszcze gorzej czekam na szybką odpowiedź mam 16 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karol
czemu kurwa nikt mu nie odpisuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.