Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość brak

Węzły chłonne pachwinowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość brak
Ostatnio po kapieli zauważyłem w jednej i w drugiej pachwinie po jednej kulce.Mają średnice ok. 10 mm moze troche mniej.Nie są zrośnięte ze skórą i nie moge tych kulek przesuwać.Mam pytania. 1.Czy są to węzły chłonne? - bo nie jestem pewny w 100% 2.Jeżeli tak to czy powinny byc wyczuwalne? 3.Czy są moze powiekszone i czy konieczna jest wizyta lekarza..? 4.Jeżeli nie są to węzły to co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
1.Czy są to węzły chłonne? - bo nie jestem pewny w 100% - prawdopodbnie tak, ale musi to stwierdzić lekarz po badaniu 2.Jeżeli tak to czy powinny byc wyczuwalne? - dopiero powiększone węzły chłonne są wyczuwalne, czasami węzły chłonne w pachwinach są następstwem np. przebytych infekcji dróg moczowych 3.Czy są moze powiekszone i czy konieczna jest wizyta lekarza..? - należy pójść na kontrolę do lekarza 4.Jeżeli nie są to węzły to co to jest? - bez badania trudno mi określić (może włókniak, tłuszczak, a nawet przepuklina)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.