Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ewelina

Przeciwciała Helicoacter pylori

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewelina
Odebrałam właśnie wyniki i jest tam napisane że : P-ciała p/Helicobacter pylori IgG *200,0 RU/ml I chciałabym się dowiedzieć czy jest to coś poważnego. Prosiłabym o szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Nie podała Pani normy - dla każdego laboratorium norma może być różna. Zazwyczaj norma to * 0,9 IU/ml oznaczałoby to, że wynik bardzo przekracza normę czyli jest Pani zakażona Helicobacter pylori Proszę wynik zinterpretować z lekarzem, który wysłał Panią na to badanie. Zapewne lekarz włączy odpowiednie leczenie powodujące likwidację bakterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość renata
dobrze zabezpiecz się lekami osłonowymi przy antybiotyku jeśli rzeczywiście potwierdzi Ci lekarz helicobactera, ja po antybiotykach na tą bakterię nabawiłam się grzybicy bo nie brałam leku osłonowego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
W czasie likwidacji tej bakterii zawsze stosuje się dwa antybiotyki oraz leki zmniejszające wydzielanie kwasu solnego przez żołądek (czyli inhibitory pompy protonowej). To standard.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ola
u mnie norma jest 20 a na tescie z krwi wyszlo mi 120 na plusie, czy to bardzo żle?? mam brać dwa antybiotyki : Fromilid 500 i Metronidazol, no i do tego helicid, osłony lekarz żadnej mi nie przepisał...:/ bardzo prosze o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iza
helicid jest osłoną

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iwona
ja mam wynik dodatni 77.05 RU/ml, czy to coś powaznego/??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.