Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Lukasz

Naciągnięty przywodziciel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lukasz
Witam.mam problem z przywodzicielem.jest naciągnięty.chcialbym dowiedzieć się jakie stosuje się na to lekarstwa (maści,antybiotyki)? czy pomagają i czy obejdzie sie bez pomocy specjalisty? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Ale o jaki mięsień przywodziciel chodzi, jak do tego doszło, jakie są obecnie objawy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lukasz
ból pojawił sie podczas grania w piłkę nożną na hali.boli wewnątrz uda (przy kroczu).nie miałem problemu z chodzeniem a teraz (tydzień od kontuzji) czuje dyskomfort przy zakładaniu nogi lewej (tej bolącej) na prawą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Tak, prawdopodobnie to nadwyrężenie przywodzicieli uda. Można spróbować stosować żele przeciwbólowe i przeciwzapalne miejscowo smarując bolące miejsca. Dolegliwości powinny ustąpić w przeciągu 3-4 dni. Oczywiście na razie odpocząć od sportu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lukasz
witam.ból nie ustąpił.stosowałem maści i leki przeciwbólowe i mialem 7 dni odpoczynku.trenuje juz i nie ma az takiego bólu ale po treningu noga boli i przy zakładaniu noge na noge.co mam robic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Proszę odstąpić od treningów i skonsultować się w tej sprawie z ortopedą. Takie bóle czasami mogą utrzymywać się bardzo długo jeśli doszło do naderwania mięśnia (tygodniami).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ella
Witam. mam pytanie odnośnie jakich maści dokładnie nazwa np... powinno się stosować przy naderwanym przywodzicielu odstąpiłam na razie od sportu ... ale chciała bym jak najszybciej wrócić do grania w piłkę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kam
Viprosal jest dosc dobry. stosuje go zawsze w przypadku naciagniec i nawet pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.