Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dawid

Stulejka, co potem?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawid
Witam, mam 15 lat. Mam stulejkę. Jakiś miesiąc temu, zdjąłem napletek, prawie siłą. Mówię prawie, ponieważ robiłem to powoli i ostrożnie. Gdy zszedł mi do końca, wszedł mi w rowek przy żołędziu. Podejrzewałem iż zrobił mi się załupek. Skóra uciskała mnie i oddawanie moczu było utrudnione. W wodzie, udało mi się ją naciągnąć z powrotem na żołędzia. Od tamtej pory myślałem, że wszystko jest w porządku. Ale od jakiegoś czasu, mój żołądź "zmienia" kolory. Raz jest bardzo czerwony, a raz jest praktycznie biały. To mnie zaniepokoiło. Dostrzegłem też, po zdjęciu napletka mniej więcej do połowy, małe krostki. Podczas oddawania moczu nie odczuwam bólu. Ale po przygodzie z chwilowym "załupkiem" jestem przewrażliwiony na tym punkcie.I zapomniałbym. Teraz skórka schodzi mi znacznie łatwiej, niż za pierwszym razem. Proszę o poradę, co mam z tym zrobić? Planuję udać się do urologa, ale czy jest powód do strachu? Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Na pewno trzeba cały czas ćwiczyć delikatnie, najlepiej w ciepłej wodzie, w mydlinach ściąganie i naciąganie napletka. Może uda Ci się go rozciągnąć. Jeśli nie udaj się do urologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Wtedy faktycznie zrobił się załupek. A krostki mogą powstawać ze względu na dobre warunki dla rozwijania się drobnoustrojów, czyli jeśli napletek nie schodzi to przestrzeń między nim a żołędziem stanowi dobre mojesce (ciepło i wilgotno). Dlatego ważna jest higiena. Poza tym najlepiej skorygować stulejkę chirurgicznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dawid
Serdecznie dziękuje. A co z *kolorami*? Był czerwony, nawet mocno, teraz jest praktycznie biały?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To prawdopodobnie przejściowe zaburzenia w ukrwieniu spowodowane uciskiem stulejki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość grandes20@op.pl
witam mam takie pytanko czy uzyskal bym od was jakis prywatny adres w okolicy gdanska do lekarza ktory robi zabiegi a chodzi mi dokladnie o stulejke.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stulejka
GDAŃSK *Uro* Gabinet Lekarski Stanisław Dobrzański ul. Partyzantów 49b 80-254 Gdańsk Wrzeszcz tel. (0-58) 341-97-83, fax. (0-58) 341-97-47 http://www.uro.gda.pl Przychodnia Specjalistyczna Zespołu Klinik Specjalistycznych Szpitala Gdańskiego Sp. z o.o. Gdańsk ul.Zwycięstwa 31/32 tel. (rejestracja) (0-58) 340-46-46 (gabinet) 340-46-20 lek.med. chirurg. spec. urolog Maurycy Strzałkowski (tel. kom. do lekarza w razie nagłej potrzeby 0603349576) lekarz przyjmuje we wtorki, środy i piątki między 8:30 a 12:00 Przychodnia vis-a-vis Multikina (nie mylić z Zespołem Opieki Zdrowotnej dla Szkół Wyższych ul. Zwyciestwa 30, ktory jest obok, ale bardziej w stronę Gdyni) Stachurski Lech Gabinet Urologiczny al. Zwycięstwa 43 80-210 Gdańsk tel. (0-58) 345-47-63

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość .
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.