Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Maciej

Ponowny problem ze ściąganiem napletka po stulejce

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maciej
Mam 15 lat, jestem po operacji na stulejkę (w wieku około lat 4-5), miałem założone szwy do rozpuszczenia się w wodzie, lecz nie chciały się one rozpuszczać i musiałem mieć je usunięte inaczej. Pamiętam tylko wielki ból podczas wyjmowania/wycinania ich. Teraz mam 15 lat i mam problem ze ściągnięciem penisa w trakcie zwodu, kiedy *śpi* to nie ma żadnego problemu. Czy jedynym wyjściem jest udanie się na zabieg i gdzie takie zabiegi można wykonać. Dość często się anonizuję (choć przestaję), ale nie wiem czy ma to jakiś związek z tą sprawą. Mój penis był także przez to bardzo wrażliwy, choć coraz łatwiej jest mi go dotknąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Proszę o tym problemie poinformować rodziców. Z nimi należałoby w tej sprawie skonsultować się z urologiem. Urolog po badani zadecyduje o dalszym sposobie postępowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maciej
czy obrzezanie będzie jedynym wyjściem? jestem już po rozmowie z rodzicami, we wtorek idziemy po skierowanie do specjalisty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Raczej niekoniecznie musi to być obrzezanie czyli całkowite usunięcie napletka. Może wystarczy tylko plastyka samego napletka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łukasz
A ja mam pytanie na czym taka plastyka polega? Plastyka napletka oczywiście. I ile należy zostać po niej w szpitalu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Plastyka napletka to odpowiednie nacięcie i zeszycie napletka formujące jego prawidłową strukturę. Zabieg taki z reguły wykonuje się w trybie jednodniowym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marek
ja jestem po nacieciu stulejki bylem ino 2 godz w szpitalu to nic złego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.