Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość av

Napletek przestał schodzić we wzwodzie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość av
Witam Od pewnego czasu zmagam się z pewnym problemem. Mam 17 lat, i jakieś 2miesiące temu było wszystko OK, tzn. skóra normalnie schodziła z prącia, nawet przy zwodzie, do samego końca. Ale od niedawna mam tak że jak jest w spoczynku to schodzi perfekcyjnie jednakże jak jest w zwodzie to schodzi do połowy żołędzia i dalej boli. Ale znowu jakoś 2tyg temu udało mi się ściągnąć do końca bez bólu a teraz znowu boli. Co jest, czy to jest stulejka? Mogę to sam wyleczyć? Nie chcę tego mówić rodzicom bo się wstydzę :( Błagam o odpowiedź, najlepiej specjalisty. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
W tej sprawie najlepiej skonsultować się z urologiem. Myślę jednak, że nie jest to żadna stulejka. Możliwe, że może być to zbyt krótkie wędzidełko napletka. Proszę jednak jeszcze spróbować rozćwiczyć napletek w czasie wzwodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ktos
ja sam nie wiem co to jest praktycznie mogę ściągnąć skore do końca żołędzia ale w niektórych miejscach skóra przylega do żołędzia a w niektórych nie mam sie tym martwic czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Aby odpowiedzieć sobie czy rzeczywiście wszystko jest w porządku należny z tym problemem udać się bezpośrednio do lekarza. Napletek powinien swobodnie w każdym miejscu schodzić z żołędzia do rowka zażołędnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość av
Wczoraj było z kolei OK. Bez problemu zeszło do dołka a nawet niżej. WTF? Chyba nic poważnego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.