Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Piotr

Wędzidełko a przedwczesny wytrysk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotr
Czy przyczyna przedwczesnego wytrysku może być krótkie wędzidełko? podczas masturbacji wytrysk następuje po minucie* może dwóch... Kiedyś były poszlaki stulejki jednak po wizycie u chirurga okazało się ze NIBY wszystko jest OK... Jednak chirurg nie zauważy przedwczesnego wytrysku... Teraz doszedłem do wniosku ze może mam za krótkie wędzidełko (podczas erekcji napletek schodzi za żołądź lecz gdyby mocniej naciągnąć to widać ze wędzidełko stawia opór). Z tego stwierdziłem ze to wina mojego głównego problemu... Jaka jest prawda? Czy to powód przedwczesnego wytrysku? czy z mojego krótkiego opisu wynika ze mam za krótkie wędzidełko i czy jest konieczność zabiegu przedłużenia na dzień dzisiejszy (nigdy się nie naderwało, nie krwawiło).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Czy przyczyna przedwczesnego wytrysku może być krótkie wędzidełko? - raczej nie Jaka jest prawda? - tak prawdopodobnie to zbyt krótkie wędzidełko napletka, najlepiej w tej sprawie udać się do urologa, urolog po badaniu zadecyduje o dalszym sposobie postępowania Czy to powód przedwczesnego wytrysku? - raczej nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotr
to dlaczego tak krótko zwytrzymuje? skad to sie u mnie wzieło:( skoro to nie jest zwiazane z krotkim wedzidelkiem to jakikolwiek zabieg jego *przedluzenia* nie wiem czy jest koneiczny... w koncu jakby mi mialo sie naderwac skoro po wejsciu nastapi juz wytrysk...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To dlaczego tak krótko zwytrzymuje? skad to sie u mnie wzieło? - najczęściej takie problemy mają podłoże psychiczne, po nabraniu dojrzałości seksualnej w tej dziedzinie z reguły takie problemy ustępują, można spróbować zastosować środki miejscowo znieczulające skórę żołędzia prącia, to wydłuża okres do wytrysku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotr
czy do urologa na wizyte trzeba miec skierowanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość artur
a pozatym masturbacja to zupelnie co innego niz sex przeciez podczas sexu masz duzo wieksze odczucia :) wiec dlatego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Robert
Tak do końca to niewiadomo bo przeciez wędzidełko jest po to zeby napletek nie zszedl za daleko dlategostawia opor musisz wyprobowac podczas sexu jesli bedzie wszytsko ok no to nie masz problemu *]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aaa
prawidłowo powinno schodzić za żołądź wiec watpie zebys mial za krótkie wędzidełko kolego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Andrzej
Czyli, ze Masturbuje sie 2-5 minut na speedzie to sex bedzie trwał 30 sekund?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomasz
Czyli, ze Masturbuje sie 2-5 minut na speedzie to sex bedzie trwał 30 sekund?! - Nie ma większego związku między czasem w jaki dochodzisz podczas masturbacji a czasem stosunku. Na przedwczesny wytrysk wpływa wiele czynników, często o podłożu psychicznym, np. stres spowodowany stosunkiem z nową partnerką. Zdarza się, że bez odpowiednich preparatów nie da się rozwiązać problemu przedwczesnego wytrysku. Polecam portal http://eimpotencja.pl/przedwczesny-wytrysk.html gdzie znajdziecie preparaty do leczenia przedwczesnego wytrysku oraz wiele porad. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mirek
skąd ja znam ten problem*) odwiecznie ten sam.. akurat nie mój maż tylko mój syn miał z tym problem i udaliśmy się razem do specjalisty mam do siebie mega duże zaufanie.. lepiej od razu skierować się do specjality, które przepisze odpowiednie leki.. ale jeśli to duży chłopak to zawsze najpierw w formie zabawy można wypróbować coś z internetu bez recepty http://shop-kamagra.pl/pl/p/SeXtreme-Power-XL-160mg/129 niestety w tej materii nie mam doświadczenie ale mąż przyjaciółki kupuje w tym sklepie i jest bardzo zadowolony z efektów.. *) w każdym razie powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość medyk24
Dzięki specjalnym właściwością tych tabletek wydłużysz swój stosunek nawet do 30 min. W końcu zabłyśniesz w sypialni i zyskasz miano prawdziwego kochanka ! Sprawdź ! https://tinyurl.com/y74wrtd7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Qeer

Witam.

Zobacz zdjęcia chorób męskich -->  bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.