Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość nostradamus

Opuchnięcie napletka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nostradamus
Czym może być to spowodowane? zdjęcie nie moje ale kogoś z podobnym problemem. http://images37.fotosik.pl/129/032774f1f4e81198med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotr
Może przez silną aktywność seksualną w tym rejonie ? Możliwe również, że to załupek, bo to on często powoduje obrzęk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Czy to obrzęk to trudno rozpoznać po zdjęciu. Najlepiej z tym problemem udać się do lekarza bezpośrednio. Być może to jakiś stan zapalny napletka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nostradamus
to nie załupek. napletek schodzi i nachodzi na żołądź bez problemu. miałem zapalenie cewki. dostałem doksycykline. niby lepiej ale nie do końca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Artur
Mam problem po ściągnięciu nalepka z żałądzia zrobił się siny i bardzo opuczną od dołu bardzo proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba w tej sprawie skonsultować się z urologiem. Takie objawy mogą świadczyć o tworzeniu się załupka na podłożu stulejki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tom
ja nie mam stulejki ani załupka, a tak samo opuchł mi napletek, miałem wcześniej silna infekcję bakteryjną napletka, zeszła mi skóra do żywej rany, po stosowaniu maści i antybiotyków jest lepiej, skóra się wynaskórkowała, ale jest dalej swędząca i znowu mi opuchł. eh ciężko się to leczy... teraz doxycyclina i steryd. myję rivanolem czasami fiolet miejscowo. koncepcji już brak, chyba się skończy wymazem z antybiogramem... bo dermatolodzy uprawiają radosną twórczość...:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.