Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Paulina 16lat

Ból w okolicy ostatniego żebra z prawej strony pleców

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulina 16lat
Jestem osobą aktywną fizycznie i ostatnio po biegu pojawił się u mnie ból w okolicy ostatniego żebra z prawej strony, można wyczuć też tam *guzek* , ból nasila się przy kichaniu, kaszlnięciu czy też głębszym wdechu - jest to uczucie jakby ktoś wbijał kosę w bok i za chwilę ją wyjmował, przez cały czas czuć jakby była tam kolka, w nocy ciężko mi się przekręcić, a rano trudno wstać. Co to może być? Czy jest to poważne? Proszę mi odpowiedzieć jak byłoby to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno mi odpowiedzieć na takie pytanie bez bezpośredniego badania. Byc może to przeciążenieni mięśni, być może ogniskowy stan zapalny okostnej żeber. Trzeba o tym fakcie poinformować rodziców i wybrać się z tym problemem do lekarza rodzinnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martin
Ja dostalem tabletki TRAMADOL AL 50 KAPSELN podobno pomaga zobaczymy za kilka dni .......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marcin
Hej dziewczyno wyleczyłaś się z tego bólu napisz coś bo mam identyczne objawy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamil 16
Ja też mam to samo od dwóch dni nie moge siedziec na lekciach i wgl to samo co ty zastaniwam sie od czego mzoe to być 2 dni wczesniej robiłem bardzo duzo brzuszków zazwyczaj nie robie i tez chodizłem w samej koszulce po dworze nie wiem czy to od wysiłku czy mnie zwaiło..*/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotr
Ja też mam taki sam przypadek dodam że przez ok miesiąc mecze się z kaszlem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.