Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Seks i ból żołędzia po zabiegu częściowego obrzezania i wydłużeniu wędzidełka


Gość Radzio mack

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Radzio mack

Mam pytanie mianowicie 6 tygodni temu mialem zabieg przedłużenia wędzidełka i częściowe obrzezanie. Ile trwa hartowanie żąłędzia bo tak jak czytalem w wielu artykulach to do miesiaca wstrzymać bez seksu jak jestem juz poltora miesiaca i nie mysle nawet o seksie boli mnie żąłądź i w gornej czesci przy rowku żąłędźiowym jest siny i tak przez caly czas. Lekarz prowadzacy powiedzial ze to zejdzie ale do dnia dzisiejszego nic.Przy wzwodzie czuje takie jak by naciaganie żąłędzia w dolnej czesci czy to moze te szwy jeszcze nie sa tak elastyczne? i mam jeszcze pytanie dlaczego tak jest ze żąłądź jednego dnia nic nie czuje drugiego dnia w dolnej czesci po prwej stronie czuje takie szczypanie pieczenie? Czy to wszystko w porzadku i tak wyglada gojenie sie tego czy cos jest nie tak. Proszę o odpowiedz z gory dziekuje bardzo radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wzwodzie czuje takie jak by naciaganie żąłędzia w dolnej czesci czy to moze te szwy jeszcze nie sa tak elastyczne? - być może, trudno mi odpowiedzieć na to pytanie konkretnie bez badania i mam jeszcze pytanie dlaczego tak jest ze żąłądź jednego dnia nic nie czuje drugiego dnia w dolnej czesci po prwej stronie czuje takie szczypanie pieczenie? Czy to wszystko w porzadku i tak wyglada gojenie sie tego czy cos jest nie tak. - tak jak pisałem wyżej może to byc objaw jeszcze gojenia się zmiany, najlepiej w tej sprawie udać się na kontrolę do urologa i jemu zadać te konkretne pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie masz częściową nadwrażliwość żołędzia. Częste mycie, oraz dotykanie tego bolesnego miejsca powinno dać szybkie rezultaty. Zastosuj taką terapię - przez jeden tydzień myj go codziennie, a pozniej zrezygnuj z mycia na np 4 dni, aby naskorek żołędzia się zeschnal i zluszczył. to da efekt wymiany naskorka i nadwrazliwosc przestanie dokuczac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×