Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość A-N

Prawidłowe ściąganie napletka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość A-N
Witam Niektórzy mówią,że napletek podczas wzwodu ma schodzić do jąder,a niektórzy,że tylko do rowka zażołędnego.W moim przypadku napletek bez bólu i ucisku schodzi do rowka i wędzidełko mam troche bardziej z lewej strony co powoduje ,że z prawej strony mogę sciągnąć napletek jeszcze sporo za rowek,a z lewej tylko kawałeczek.Czy to coś poważnego i wymaga to zabiegu? Opisuje penisa w stanie wzwodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Raczej nie powinno to utrudniać życia płciowego. W razie wątpliwości radzę w tej sprawie skonsultować się z urologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość A-N
Obawiałem się,że ściągnięciem napletka nazywa się rozciągnięciem go na całym trzonie penisa :) Napewno to,że z lewej strony nigdy napletek nie zejdzie tak nisko jak z prawej to nic groźnego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Arek
Zadajesz 10 razy to sam pytanie, za każdym razem masz podobne odpowiedzi mimo to dalej pytasz o to samo. Jak pomimo każdej pozytywnej odpowiedzi dalej masz wątpliwości to idź w końcu do urologa (najlepiej kilku, bo pewnie dalej będziesz miał wątpliwości) i pytaj się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz
A jeżeli napletek schodzi do rowka za żołędziem ,a penis byl tak jakby ściśniety mocno to dobrze?Czy coś nie tak? Thx za odp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.