Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Justyna Dagmara

Z odbytu woda zabarwiona na brązowo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justyna Dagmara
Dzień dobry! Za dwa miesiące będę miała operację żylaka odbytu. Do tej pory nie miałam problemów z zaparciami. Pojawił się dwa tygodnie temu. Mimo że bardzo chciałam, nie mogłam się wypróżnić. Wprawdzie raz na jakiś czas udawało się, ale nie było to pełne. Wczoraj wieczorem postanowiłam zrobić sobie lewatywę preparatem Enema. Wypróżnienie również nie było całkowite. Dziś rano udało mi się wypróżnić, mimo to przez cały dzień czułam potrzebę oddawania gazów i cały czas sączy się z odbytu woda zabarwiona na brązowo. Czy możliwe jest, żeby to nadal był ten preparat? Czy jest to czegoś objawem? Dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stapler
To zapewne nadal wydziela się preparat. Nic niepokojącego. Tak może jeszcze być nawet przez 1-2 dni. Proszę się nie denerwować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dodano
Zobacz odbyt choroby zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×