Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Krzysiek

Wyczuwalna narośl na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek
Witam , Jakiś tydzień temu zauważyłem że na moim penisie podczas wzwodu jest wyczuwalna jakby podłużna lekka narośl idąca wzdłuż . Nie boli mnie to i nie wywołuje żadnych innych efektów , po prostu jest. Po dłuższej obserwacji i ściągnięciu napletka by przyjrzeć się temu zauważyłem że w miejscu w którym jest ta narośl gdy penis nie jest w wzwodzie jest widzialne malutkie, jakby ciemne wypuklenie. Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To może być przepełnione naczynie żylne. Bez badania trudno to jednoznacznie stwierdzić. Najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość M.
Idz do ginekologa czym prędzej bo mogą się zrobić powikłania które mogą nawet narazić na bardzo kosztowne leczenie oraz operacje jeżeli to się zacznie powiększać będą zmuszeni lekarze zrobić ci operacje po której jest bardzo długie gojenie się rany i nie możesz ani się masturbować ani mieć stosunku przez około 1-2 lata . Możesz czym gorsze nawet stracić swoje genitalia !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marek
hi hi dobra odp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.