Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Świąd skóry i żółte białka oczu


Gość magdalena

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magdalena

Witam , prosze o podpowiedzenie mi czy cos nie dobrego dzieje sie z moim męzem , ma on 25 lat , od 2 lat uporczywie drapie sie w okolicach podbrzusza , pachwin , oraz pod kolanami , dodatkowo doszlo od 2 miesiecy zżólcenie białek ocznych , nie sa cale zólte , i nie żocaja sie odrazu w oczy , dopiero gdy sie przygladne , mozna zauwazyc zólty kolor.dodam ze ma on prace siedzaca , pracuje od 8 do 18 ciagle siedzac... byl z tym u doktora , ten zas skierowal go na badania krwi , lecz wszystko ma jak w najlepszej kondycji... takze nie wiem , pan dr powiedzial zeby uzywal kropli do oczu lecz to nic nie pomaga , prosze mi powiedziec czy moze on miec zapalenie wirusowe watroby , lub cos podobnego ? boje sie takze o mnie bo przeczytalam ze moge sie zarazic przez sline , stosunek pluciowy . moj maz jest aktywny fizyczne , nie narzekal nigdy na bole glowy , brzucha i inne typy bolow , i jest tak do tej pory , nic go nie boli , martwi mnie tylko te bialak oczne oraz swad skory .... tylko ze swad skory ma on od 2 lat a zolte bialak ok jakis 2 miesiecy , prosze mi powiedziec co to moze byc , ewentualnie co moze pomoc mu , mam na mysli moze jakies tableti , krople, itp. z gory bardzo dziekuje !!!! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×