Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwne uczucie przy dotykaniu żołędzia


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem. Podczas dotykania żołędzia prącia pojawia się u mnie dziwne uczucie - nie jest to ból, ale coś takiego, co powoduje od razu zabranie ręki (robię to dla celów badania czy wszystko w porządku, a nie doznania przyjemności *)). Podobno jest wszystko w porządku, bez stulejki, prawidłowy rozwój (mam 17 lat), ale to uczucie pojawia się odkąd pamiętam. Jeżeli robię to samo ale przez skórkę napletka, uczucie to nie występuje. Co to może być panie doktorze, czy jest to niebezpieczne i może przeszkadzać w udanym stosunku w przyszłości???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Może to być związane z tym, że żołądź prącia wciąż chroniona jest przez napletek i stąd w przypadku dotyku pojawia się nadwrażliwość na dotyk. Nie powinno być kłopotów podczas kontaktów seksualnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ten sam problem. Cieszę się, że nie powinno być kłopotów podczas kontaktów seksualnych - czy jednak należy coś robić aby taki *ból* nie występował? Jakieś ćwiczenia albo co innego? Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jednak należy coś robić aby taki *ból* nie występował? Jakieś ćwiczenia albo co innego? - nic szczególnego z tym nie należy robić, najlepiej dobrze nawilżać żołądź żelami intymnymi, z biegiem czasu nadwrażliwość będzie ustępować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma nadwrażliwą żołądź, to jest bardzo prawdopodobne, że jednak będą kłopoty przy współżyciu. mówię na swoim przykładzie - zawsze masturbowałem się przez napletek, bo miałem nadwrażliwość na dotyk. kiedy zacząłem współżycie to po jednym, dwóch ruchach miałem już wytrysk, bo bodźce były dla żołędzi zbyt silne. więc nie piszcie, że nadwrażliwość w żaden sposób nie wpływa na współżycie. jedyną radą jest hartowanie żołędzi i przyzwyczajanie do dotyku. to pomoże w pozbyciu się nieprzyjemnych odczuć i często towarzyszącemu problemowi nadwrażliwości przedwczesnemu wytryskowi. nie ma co faszerować organizmu sztucznymi chemikaliami z maści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×