Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dominik

Czy napletek musi schodzić po same jądra?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dominik
Witam Mogę zdjąć napletek podczas wzwodu kawałek po za rowek zażołędny i nic nie uciska jednak nie wiem czy taka sytuacja jest prawidłowa czy napletek musi schodzić po same jądra. Gdy symulowałem ruchy frakcyjne na nawilżonym penisie (mydło w płynie) to żołądź lekko sie kłaniała w dół,ale domyślam się,że w macicy jest o wiele więcej gęstego nawilżenia więc tego problemu nie będzie. Proszę o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Raczej nic niepokojącego z tego opisu nie wynika. To raczej normalna rzecz, trochę może ugiąć się penis na szczycie. Jeśli byłyby problemy w czasie stosunku seksualnego trzeba w tej sprawie będzie skonsultować się z urologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dominik
Czyli rozmumiem ,że wystarczy jak napletek schodzi za żołądź ? I niepowinno być problemu ,ponieważ w pochwie jest duzo nawilżenia ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
W takim przypadku nie powinno być komplikacji w czasie stosunku seksualnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dominik
Czy można tu umieścić link do zdjęć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.