Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ona

Krwawienie z odbytu, ślady krwi na papierze toaletowym

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ona
Witam, od ok 3 miesiecy mam slady krwi na papierze toaletowym. Raz wydawalo mi sie ze widzialam slady krwi w stolcu( rozowa, jasnoczerwona). Przez kilka dni piekl mnie tez odbyt ale wszytsko wrocilo do normy jednak slady krwi dalej zostaly. Mialam robione badanie krwi, badanie palcem a dzisiaj rektoskopie i wszytsko wyszlo w porzadku. Podczas badania rektoskopii lekarz powiedzial ze nic mi nie jest. Jak pojawilo sie krwawienie to lekarz rodzinny zapisal mi czopki i tabletki doustnie i nie mialam wcale krwawienia. Czy powinnam zrobic jeszcze jakies badania? Dodam ze przez miesiac przed wystapienieniem krwawienia bardzo sie stresowalam, chociaz szczerze mowic sama nie widze powiazania.Mam 21 lat, na nic nie choruje. Chcialam jeszcze dodac ze ta krew ktora wydawalo mi sie ze widzialam RAZ w stolcu to byla wymieszana ze stolcem(rozowa lub jasnoczerwona) a slady krwi na papierze sa jasnoczerwone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
W zasadzie można wykonać jeszcze kolonoskopię. Krew może być wynikiem stanu zapalnego błony sluzowej w obrębie jelita grubego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby odbytu zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.