Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość emilia

Wyciekająca ropa, dziura w piersi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość emilia
Moja mama ma 55 lat. Ponad rok temu wyczuła guzka w piersi.Nie poszła do lekarza.Od ok.6 miesięcy jakby to pękło.Zrobiła się dosłownie dziura , trochę zarosła taką błoną a potem znowu pękła i ciągle leci ropa.Wycieka na brzuch,pachy.Przez to skóra jest odparzona.Mama boi się iść do lekarza. Nie wiem jak jej pomóc.Proszę o odpowiedż.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Mama musi z tym problemem najlepiej iść do chirurga ogólnego. Zapewne ma ropnia sutka z przewlekłą przetoką ropowiczą. Wymaga to postępowania zabiegowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość piotrek
Witam! Mam takie pytanie dziś się dowiedziałem ze moja ciocia ma cos z piersia prawa, po głebszym zapoznaniem sie z prawa to jest dziura wielkosci denka od szklanki w kolorze czarnym i ropnieje ale nie oddaje przykrych zapachów(zgnilizny). Ostatnio ciocia zacxzeła narzekac na bół prawej ręki była dzi z tym u lekarza i powiedział jej ze to zerwane węzły i dał jej skierowanie do szpitala z ta dziura. Chciałbym sie pana doradzic czy to moze byc rak, gdyż bardzo martwie sie o ciocie. W jakim procencie moze zagrazac to życiu. Gdzie mozna sie najlepiej udac na konsultacje bądz leczenie takiego przypadku. Pięniądze nie graja roli prosze o szytbką odpowiedz! Z góry bardzo dziekuje! Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iwet
w szpitalu wszystko powiedzą. Bezpłatnie. A płatnie-jeśli to prywatny szpital.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania
W obu przypadkach natychmiast do lekarza. Nie ma co czekać i zwlekać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.