Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Łukasz

Podejrzana kulka na mosznie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz
Witam pana Doktora. Mam pytanko dotyczące pojawienia sei podejrzanej kulki wielkosci ziarna grochu, dokładnie jest to miejsce miedzy prawym a lewym jądrem tylko ze troszke wyżej. Kulka ta jest twarda i bardzo mnie martwi. Prośze o odpowiedź:) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To może być włókniak, ale bez badania trudno powiedzieć. Dlatego najlepiej skonsultować się z lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łukasz
nie wydaje mi sie to nie wystaje:0 to jest pod skórą nie ruchome:) taki jak by guzek:) dosyc twarde nie boli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Może to jakieś ognisko zwłóknienia właśnie po wewnętrznej powierzchni moszny. Jeśli zmiana związana jest z jądrem - może to torbiel np. jądra lub najądrza. Trudno ocenić bez bezpośredniego badania. Najlepiej skonsultować to z urologiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lukasz
witam:) ostatno podrabałem tamto miejsce gdzie zrobił sie ten guzek:) zrobił mi sie taki malutki strupek po kilku dnich leciała z tego lekko krew a jak przycisłem to wypłyneła z tego jakby ropa:) ten guzek sie zmiejszył i jest połowe taki. on nie jest na żadnym z jąder po prostu na mosznej a bardziej jak by pod skórą:) pozdrawiam i prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rafał
lukasz to samo mam od kilku dni i nie wiem co to jest ale nie drapie tego narazie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość grzesiek
Witam. Dziś zobaczyłem, że na mosznie mam małą gulkę. Jest wielkości ziarnka grochu, nie boili mnie, jest twarda i troszkę wystaje. Co to może być ? proszę o odpowiedź gdyż się martwię. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.