Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość wojtek

Wycięcie torbieli Beckera

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wojtek
Dzien dobry! Chcialbym sie dowiedziec ile czasu trwa operacja wyciecia torbieli podkolanowej? dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość beata
Witam serdecznie, moja 4 letnia córeczka ma zdiagnozowany torbiel beckera. Torbiel jest dosć mocno widoczna.Chrurg powiedział,że należy wykonać operację i ustalił termin. Mam pytanie czy nie ma innej metody leczenia tego schorzenia? Mam coraz wiecej wątpliwosci, dlaczego lekarz nie zaproponował innych metod leczenia?Wg mnie operacja powinna być wykonywana w ostatecznosci gdy zawodzą inne metody, czy w przypadku torbieli też tak jest?. Dziękuje za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krzyś
jak jest duży torbiel to tylko operacyjnie.ja jestem właśnie po operacji a torbiek był wielkości kurzego jaja. 7 razy miałem ściagany ale po kilku dniach już urósł do wielkości jajka. problem jest taki że po operacji może znowu sie pojawić torbiel tak jak u mnie. moze jest to obżęk ale to dopiero będę wiedział po usg. rana długo sie goi poniważ jest to w zgięciu i do tego jest duża rana ok 10 do 20 szwów w kształcie litery c .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.