Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość 999999

Chowanie się jądra podczas orgazmu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 999999
Podczas ostatniego orgazmu kiedy brałem kąpiel jądra zamiast połączyć się to rozeszły się każde w swoją stronę. Po kilku ruchach napletkiem kiedy jeszcze resztki spermy wypływały poczułem jakby prawe jądro mi się chowało pod skórę tuż za penisem. Nie odczuwałem żadnego bólu. Co to takiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To normalna reakcja jąder. W czasie uniesienia seksualnego jądra na skutek skurczu mięśni dźwigają się i chowają nawet do kanału pachwinowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 999999
Czy od tego momentu teraz to się będzie cały czas powtarzać? Co by się stało kiedy jądro schowało by się całkiem w kanale pachwinowym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Niech się Pan nie martwi na pewno nie dojdzie do tego, że jądro utkwi w kanale pachwinowym. A takie ruchy jąder są naturalne i tak będzie się działo cały czas. To naturalny proces.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 999999
Dziękuję za odpowiedź. Uspokoiła mnie ona. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jrjdjr

Czy ja wiem. Ja bym to operowaćl zwerzyl kanał pachwinowy przyszły jądra do moszny... może taki stan nie zagraża życiu ale zyciu przychicznemu owszem Ale wygląda komicznie (facet bez jaj).przypadłość u małego odsetki mężczyzn.... ja bym nie chciała faceta który nie ma jaj w trakcie seksu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.