Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jakub

Nie schodząca lewa część napletka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jakub
Mam pewien problem. Jestem 14 latkiem. Przy próbie zdjęcia napletka z żołędzia, gdy penis jest *w stanie spoczynku* jest wszystko ok (trochę nieprzyjemne uczucie...), ale gdy mam wzwód to ledwo ledwo z bólem i dużym wysiłkiem daję radę ściągnąć napletek. Ale mam też inny problem. Otóż gdy ściągnę napletek, lewa strona żołędzia (nie cała, ok 1/2 część lewej strony) pozostaje *zrośnięta* z żołędziem. Nie pomagają próby oddzielenia *tego* od żołędzia - przy każdym dotknięciu żołędzia czuję ostry piekący ból. Ponadto przy oddawaniu moczu *strumień* leci zawsze w prawo, a penis u góry skierowany jest także w prawo. Wizytę u lekarza mam za 2 tygodnie, ale chciałbym się dowiedzieć, co mogę *mieć*.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Na pewno należałoby w tej sprawie skonsultować się najlepiej z urologiem. Takie objawy mogą świadczyć o niepełnej stulejce lub zbyt krótkim wędzidełku napletka. Czasami w takich wypadkach potrzebne jest leczenie zabiegowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Zawsze trzeba ćwiczyć i wtedy napletek się wyrobi i bez problemu zejdzie czym więcej razy tym napletek będzie rozciągnięty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.