Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Iza

Kiedy można uprawiać stosunek po operacji wyrostka robaczkowego?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Iza
Witam! Chciałabym zapytać kiedy można uprawiać stosunek po operacji wyrostka robaczkowego?? Miałam 1 grudnia wycinany i co prawda mam dłuższą ranę,ponieważ Mi sprawdzali jelita,ponieważ nie miałam typowych objaw na wyrostek,ale miałam takiejak drętwienie nogi, wymioty i okazało się,że to był wyrostek robaczkowy,a bólów takich nie miałam,ponieważ był długi i ból rozprzestrzeniał się po jego długości. I teraz nie wiem z Moim partnerem czy już możemy uprawiać stosunek. Bardzo proszę o odpowiedż i z góry Bardzo dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej odczekać 3-4 tygodnie od operacji. Co do większych wysiłków to można rozpocząc takie dopiero po 6 miesiącach od zabiegu (ryzyko powstania przepukliny pooperacyjnej).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iza
Dziękuję za powyższą odpowiedż. A czym się objawia przepuklina pooperacyjna?? Jakie to są skutki,dolegliwości??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
patrz: http://www.echirurgia.pl/przepukliny/przepukliny_brzuszne.htm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iza
Dziekuję za informację. Więc wolę poczekać 4 tygodnie. I czy po 4 tygodniach na 100% mozna bez problemu się kochać?? Czy nie ma wtedy prawa ta przepuklina wyjść??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.